Schuurband korund 50x450mm K80 VSM
50x 450mm K 80 VSM
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
196,25
exkl. MWST
164,92
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
147,19
exkl. MWST
123,69
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Guss | bedingt geeignet |
|---|---|
| INOX | empfohlen |
| Körnung | K80 |
| Kunststoff GFK Holz | bedingt geeignet |
| Aluminium | bedingt geeignet |
| Breite | 50 mm |
| Stahl | empfohlen |
| Länge | 450 mm |
| Maße | 50x 450 mm |
Nederlands
Deutsch
English
