Schuurband korund 40x815mm K120 VSM
40x 815mm K120
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
211,01
exkl. MWST
177,32
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
158,26
exkl. MWST
132,99
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Guss | bedingt geeignet |
|---|---|
| INOX | empfohlen |
| Körnung | K120 |
| Aluminium | bedingt geeignet |
| Abmessung | 40 x 815 mm |
| Breite | 40 mm |
| Stahl | empfohlen |
| Länge | 815 mm |
| Maße | 40x 815 mm |
| Streuart | Korundstreuung (A) |
| Holz | empfohlen |
| NE-Metall | empfohlen |
Nederlands
Deutsch
English
