Schuurband korund 20x520mm K120 VSM
20x 520mm K120 VSM
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
145,68
exkl. MWST
122,42
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
109,25
exkl. MWST
91,81
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Guss | bedingt geeignet |
|---|---|
| INOX | empfohlen |
| Körnung | K120 |
| Kunststoff GFK Holz | bedingt geeignet |
| Aluminium | bedingt geeignet |
| Breite | 20 mm |
| Stahl | empfohlen |
| Länge | 520 mm |
| Maße | 20x 520 mm |
Nederlands
Deutsch
English
