Schuurband korund 16x520mm K60 VSM
16x 520mm K 60 VSM
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
157,64
exkl. MWST
132,47
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
118,23
exkl. MWST
99,35
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Guss | bedingt geeignet |
|---|---|
| INOX | empfohlen |
| Körnung | K60 |
| Kunststoff GFK Holz | bedingt geeignet |
| Aluminium | bedingt geeignet |
| Breite | 16 mm |
| Stahl | empfohlen |
| Länge | 520 mm |
| Maße | 16x 520 mm |
Nederlands
Deutsch
English
