Schuurband korund 15x330mm K80 VSM
15x 330mm K 80 VSM
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
135,18
exkl. MWST
113,60
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
101,39
exkl. MWST
85,20
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Guss | bedingt geeignet |
|---|---|
| INOX | empfohlen |
| Körnung | K80 |
| Kunststoff GFK Holz | bedingt geeignet |
| Aluminium | bedingt geeignet |
| Breite | 15 mm |
| Stahl | empfohlen |
| Länge | 330 mm |
| Maße | 15x 330 mm |
Nederlands
Deutsch
English
