Schuurband korund 150x2000mm K150 VSM
150x2000mm K150
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
1.336,93
exkl. MWST
1.123,47
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
1.002,69
exkl. MWST
842,60
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Guss | bedingt geeignet |
|---|---|
| INOX | empfohlen |
| Körnung | K150 |
| Aluminium | bedingt geeignet |
| Abmessung | 150 x 2000 mm |
| Breite | 150 mm |
| Stahl | empfohlen |
| Länge | 2000 mm |
| Maße | 150x 2000 mm |
| Streuart | Korundstreuung (A) |
| Holz | empfohlen |
| NE-Metall | empfohlen |
Nederlands
Deutsch
English
