Schuurband korund 12x330mm K120 VSM
12 x 330mm K120 VSM
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
125,71
exkl. MWST
105,64
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
94,28
exkl. MWST
79,23
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Guss | bedingt geeignet |
|---|---|
| INOX | empfohlen |
| Körnung | K120 |
| Kunststoff GFK Holz | bedingt geeignet |
| Aluminium | bedingt geeignet |
| Breite | 12 mm |
| Stahl | empfohlen |
| Länge | 330 mm |
| Maße | 12x 330 mm |
Nederlands
Deutsch
English
