Schuurband korund 10x330mm K120 VSM
10 x 330mm K120 VSM
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
125,71
exkl. MWST
105,64
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
94,28
exkl. MWST
79,23
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Guss | bedingt geeignet |
|---|---|
| INOX | empfohlen |
| Körnung | K120 |
| Kunststoff GFK Holz | bedingt geeignet |
| Aluminium | bedingt geeignet |
| Abmessung Breite | 10 mm |
| Abmessung Länge | 330 mm |
| Stahl | empfohlen |
| Schleifband (B x L) | 10 x 330 mm |
| Anzahl | 100 Stück |
| VE | 100 Stück |
Nederlands
Deutsch
English
