Schuurband korund 100x950mm K80 VSM
100x 950mm K80
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
461,72
exkl. MWST
388,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
346,29
exkl. MWST
291,00
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Guss | bedingt geeignet |
|---|---|
| INOX | empfohlen |
| Körnung | K80 |
| Aluminium | bedingt geeignet |
| Abmessung | 100 x 950 mm |
| Breite | 100 mm |
| Stahl | empfohlen |
| Länge | 950 mm |
| Maße | 100x 950 mm |
| Streuart | Korundstreuung (A) |
| Holz | empfohlen |
| NE-Metall | empfohlen |
Nederlands
Deutsch
English
