Schuurband korund 100x950mm K40 VSM
100x 950mm K40
Lijst prijs
incl. BTW
/ 100 Stk
542,07
exkl. MWST
455,52
€
Uw prijs incl. BTW
/ 100 Stk
und inkl. Rabatt
406,55
exkl. MWST
341,64
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Guss | bedingt geeignet |
|---|---|
| INOX | empfohlen |
| Körnung | K40 |
| Aluminium | bedingt geeignet |
| Abmessung | 100 x 950 mm |
| Breite | 100 mm |
| Stahl | empfohlen |
| Länge | 950 mm |
| Maße | 100x 950 mm |
| Streuart | Korundstreuung (A) |
| Holz | empfohlen |
| NE-Metall | empfohlen |
Nederlands
Deutsch
English
