Schuifmaat 4100400 150mm 0,05mm MAHR
150 mm, Feststellschraube
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
34,51
exkl. MWST
43,59
€
Actie tot
31-5-2026
46,68
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
34,51
exkl. MWST
29,00
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schnabellänge | 40 mm |
|---|---|
| Ausführung | mit Feststellschraube |
| Ableseart | Analog |
| Ablesung oben | 1 / 128 inch |
| Ablesung unten | 0,05 mm |
| Messbereich | 150 mm |
| Skalenwert | 0,05 mm |
| DIN | 862 |
Nederlands
Deutsch
English
