Schachtfrees extra lang 90grad. inwendig
e koelingD16mm voor APKT10
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
258,65
exkl. MWST
217,35
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
219,85
exkl. MWST
184,75
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Durchmesser | 16 mm |
|---|---|
| Abmessungen L | 150 mm |
| Anzahl Schneiden | 2 |
| Abmessungen Ø d h6 | 16 mm |
| Ø D | 16 mm |
| IK | ja |
| Wendeschneidplatte | APKT 10... |
| Schnitttiefe ap/max. | 9 mm |
| Abmessungen L1 | 100 mm |
| Abmessungen L1 | 100 mm |
| Abmessung L | 150 mm |
Nederlands
Deutsch
English
