Schachtfrees 90grad. Z3 inwendige koelin
g D20mm voor APKT10
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
244,53
exkl. MWST
205,49
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
207,86
exkl. MWST
174,67
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Durchmesser | 20,00 mm |
|---|---|
| Ø D | 20 mm |
| Abmessungen Ø d h6 | 20 mm |
| Abmessungen L | 32 mm |
| Abmessungen L1 | - mm |
| IK | ja |
| Schnitttiefe ap/max. | 9 mm |
| Wendeschneidplatte | APKT/APMT 10... |
| Anzahl Schneiden | 3 |
| Ø d1 = k10 | 20,00 mm |
| DIN | DIN 1835-B |
Nederlands
Deutsch
English
