Schachtfrees 90grad. Z3 inwendige koelin
g D25mm voor SOMT09
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
289,24
exkl. MWST
243,06
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
245,85
exkl. MWST
206,60
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Durchmesser | 25,00 mm |
|---|---|
| Ø D | 25 mm |
| Abmessungen Ø d h6 | 25 mm |
| Abmessungen L | 38 mm |
| IK | ja |
| Schnitttiefe ap/max. | 8 mm |
| Wendeschneidplatte | SOMT 09T3... |
| Anzahl Schneiden | 3 |
| Ø d1 = k10 | 25,00 mm |
| DIN | DIN 1835-B |
Nederlands
Deutsch
English
