Ruwfrees kort DIN844 HSSCo8 TiALN type H
R 20mm FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
101,11
exkl. MWST
84,97
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
85,94
exkl. MWST
72,22
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Schneidenlänge l2 | 38 mm |
|---|---|
| Gesamtlänge l1 | 104 mm |
| Schaft-Ø d2 = h6 | 20 mm |
| fz | 0,053 mm |
| Zähnezahl | 4 |
| Schneidstoff | HSS Co8 |
| Schneidenlänge | 38 mm |
| Stähle bis 850 N/mm² | 44 |
| Stähle bis 1000 N/mm² | 36 |
| Stähle bis 1400 N/mm² | 22 |
| Al, Al- und Mg-Leg. | 125 |
| Typ | Typ HR |
| Ø d1 = k12 | 20 mm |
| Durchmesser | 20,00 mm |
| Beschichtung | TiAlN |
| Eckfase | 0,25 mm |
Nederlands
Deutsch
English
