Rollcontainer TC30
42,8x80x51,2 cm Buche
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
502,78
exkl. MWST
422,50
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
412,28
exkl. MWST
346,45
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Farbe | Buche |
|---|---|
| Dekor | Buche |
| Maße BxTxH | 428 x 800 x 512 mm |
| Ausführung | Rollcontainer, abschließbar |
| Ausführung | TC 30 |
| Schubladenanzahl | 3 |
| max. Belastung | 25 kg je Schub |
| Anzahl Fächer | 3 |
| Maße | 42,8 x 51,2 x 80 cm (B x H x T) |
Nederlands
Deutsch
English
