Platte grijpermagneet NdFeB met schroefd
raad 8x4,5/11,5mm FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
3,57
exkl. MWST
3,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
3,03
exkl. MWST
2,55
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Gewicht | 3 g |
|---|---|
| Haftkraft | 10 N |
| Durchmesser (Ø) | 8 mm |
| Magnethöhe h | 4,5 mm |
| Max. Temperatur | max. 80°C |
| Material | Neodym |
| Buchsen-Ø d1 | 6 mm |
| Gewinde | M3 |
| Gesamthöhe L | 11,5 mm |
Nederlands
Deutsch
English
