Platbuigtang gepolijst met meercomponent
engrepen140mm KNIPEX
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
24,63
exkl. MWST
20,70
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
18,47
exkl. MWST
15,52
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Backenlänge | 28 mm |
|---|---|
| Länge | 140 mm |
| Gewicht | 137 g |
| DIN | DIN ISO 5745 |
| REACH-Konformität | enthält keine SVHC |
| RoHS-Konformität | nicht anzuwenden |
| Kopfbreite | 15,5 mm |
| Backendicke (am Gelenk) | 9,5 mm |
| Abmessungen LxHxB | 140 x 54 x 18 mm |
| Ausführung des Griffes | mit Mehrkomponenten-Hüllen |
Nederlands
Deutsch
English
