PLANAM Rallyekombi HIGHLINE Nr. 2715
Schwarz-Schiefer-Zink Gr. 53
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
86,99
exkl. MWST
73,10
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
73,93
exkl. MWST
62,13
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Farbe | schwarz |
|---|---|
| Größe | 53 |
| Material | 65 % Polyester, 35 % Baumwolle |
| Grammatur | ca. 285 g/m² |
| Armlänge | 47 cm |
| Bundumfang | 110 cm |
| Brustumfang | 104 cm |
| Schrittlänge | 75 cm |
| Gewicht | 1 kg |
Nederlands
Deutsch
English
