Parallelbankschroef met aambeeldvlak 100
mm FORMAT
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
177,25
exkl. MWST
148,95
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
150,67
exkl. MWST
126,61
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Spannweite | 125 mm |
|---|---|
| Spanntiefe | 55 mm |
| Backenbreite | 100 mm |
| Ambossfläche | 40 x 40 mm |
| Gewicht | 5,0 kg |
| Loch-Ø | 9,5 mm |
| Lochabstand | 72 x 58 mm |
| Ausführung | Mit Ambossfläche |
Nederlands
Deutsch
English
