NTN Stehlager-Gehäuseeinheit
UKP306 D1
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
39,82
exkl. MWST
33,46
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
31,86
exkl. MWST
26,77
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800153.1020 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359002522 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 30 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 72 mm |
| Breite | 29 mm |
| Gewicht | 1,72 kg |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Grauguss, Lager aus Standard-Wälzlagerstahl |
| Befestigung | Spannhülse |
Nederlands
Deutsch
English
