NTN Stehlager-Gehäuseeinheit
UELP212 D1
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
136,85
exkl. MWST
115,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
109,48
exkl. MWST
92,00
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800153.0850 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359236231 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 60 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 110 mm |
| Breite | 77,8 mm |
| Gewicht | 5 kg |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Grauguss, Lager aus Standard-Wälzlagerstahl |
| Befestigung | Exzenterspannring |
Nederlands
Deutsch
English
