NTN Stehlager-Gehäuseeinheit
UCP312 D1
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
219,39
exkl. MWST
184,36
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
175,51
exkl. MWST
147,49
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800153.0600 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359001761 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 60 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 130 mm |
| Breite | 71 mm |
| Gewicht | 9,3 kg |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Grauguss, Lager aus Standard-Wälzlagerstahl |
| Befestigung | Gewindestifte |
Nederlands
Deutsch
English
