NTN Stehlager-Gehäuseeinheit
UCP310 D1
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
139,44
exkl. MWST
117,18
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
111,55
exkl. MWST
93,74
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800153.0580 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359001747 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 50 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 110 mm |
| Breite | 61 mm |
| Gewicht | 5,65 kg |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Grauguss, Lager aus Standard-Wälzlagerstahl |
| Befestigung | Gewindestifte |
Nederlands
Deutsch
English
