NTN Stehlager-Gehäuseeinheit
M-ASPP204
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
19,59
exkl. MWST
16,46
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
15,67
exkl. MWST
13,17
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800153.0240 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359766837 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 20 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 47 mm |
| Breite | 25 mm |
| Gewicht | 0,236 kg |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Stahlblech, Lager aus Standard-Wälzlagerstahl |
| Befestigung | Gewindestifte |
Nederlands
Deutsch
English
