NTN Pendelrollenlager
24128.EAW33C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.088,02
exkl. MWST
914,30
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
870,41
exkl. MWST
731,44
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800081.2590 |
|---|---|
| EAN-code | 3413521057526 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 140 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 225 mm |
| Breite | 85 mm |
| Gewicht | 12,48 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
