NTN Pendelrollenlager
23220.EMW33C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
456,37
exkl. MWST
383,50
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
365,09
exkl. MWST
306,80
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800081.2270 |
|---|---|
| EAN-code | 3413521058516 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 100 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 180 mm |
| Breite | 60,3 mm |
| Gewicht | 6,555 kg |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
