NTN Pendelrollenlager
23218.EAKW33
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
295,83
exkl. MWST
248,60
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
236,67
exkl. MWST
198,88
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800081.2150 |
|---|---|
| EAN-code | 3413521058677 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 90 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 160 mm |
| Breite | 52,4 mm |
| Gewicht | 4,29 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
