NTN Pendelrollenlager
23132.EAW33
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
906,71
exkl. MWST
761,94
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
725,36
exkl. MWST
609,55
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800081.2080 |
|---|---|
| EAN-code | 3413521058837 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 160 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 270 mm |
| Breite | 86 mm |
| Gewicht | 20,83 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
