NTN Pendelrollenlager
22340.EMW33
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
4.274,55
exkl. MWST
3.592,06
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
3.419,64
exkl. MWST
2.873,65
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800081.1810 |
|---|---|
| EAN-code | 3413521106446 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 200 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 420 mm |
| Breite | 140 mm |
| Gewicht | 106 kg |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
