NTN Pendelrollenlager
22328.EAKW33
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.357,05
exkl. MWST
1.140,38
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.085,64
exkl. MWST
912,30
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800081.1790 |
|---|---|
| EAN-code | 3413521059988 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 140 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 300 mm |
| Breite | 102 mm |
| Gewicht | 37,455 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
