NTN Pendelrollenlager
22316.EAKW33C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
275,41
exkl. MWST
231,44
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
220,33
exkl. MWST
185,15
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800081.1560 |
|---|---|
| EAN-code | 3413521060595 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 80 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 170 mm |
| Breite | 58 mm |
| Gewicht | 5,93 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
