NTN Pendelrollenlager
22219.EAKW33C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
228,67
exkl. MWST
192,16
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
182,94
exkl. MWST
153,73
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800081.0940 |
|---|---|
| EAN-code | 3413521061899 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 95 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 170 mm |
| Breite | 43 mm |
| Gewicht | 4,01 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
