NTN Nadelkranz
K30X37X16
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
7,38
exkl. MWST
6,20
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
5,90
exkl. MWST
4,96
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800201.0770 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359093551 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 30 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 37 mm |
| Breite | 16 mm |
| Gewicht | 0,031 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Nadelreihen | einreihiger Kranz |
Nederlands
Deutsch
English
