NTN Nadelkranz
K28X33X27
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
8,59
exkl. MWST
7,22
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
6,88
exkl. MWST
5,78
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800201.0700 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359093384 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 28 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 33 mm |
| Breite | 27 mm |
| Gewicht | 0,046 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Nadelreihen | einreihiger Kranz |
Nederlands
Deutsch
English
