NTN Nadelkranz
K26X30X17
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
4,97
exkl. MWST
4,18
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
3,97
exkl. MWST
3,34
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800201.0690 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359093315 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 26 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 30 mm |
| Breite | 17 mm |
| Gewicht | 0,015 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Nadelreihen | einreihiger Kranz |
Nederlands
Deutsch
English
