NTN Nadelkranz
K24X30X31 ZW
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
19,80
exkl. MWST
16,64
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
15,84
exkl. MWST
13,31
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800201.0590 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359093124 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 24 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 30 mm |
| Breite | 30,8 mm |
| Gewicht | 0,05 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +150 Grad |
| Nadelreihen | zweireihiger Kranz |
Nederlands
Deutsch
English
