NTN Nadelkranz
K24X28X17
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
7,04
exkl. MWST
5,92
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
5,64
exkl. MWST
4,74
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800201.0570 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359093094 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 24 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 28 mm |
| Breite | 17 mm |
| Gewicht | 0,014 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Nadelreihen | einreihiger Kranz |
Nederlands
Deutsch
English
