NTN Nadelkranz
K24X28X13
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
5,05
exkl. MWST
4,24
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
4,03
exkl. MWST
3,39
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800201.0560 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359093087 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 24 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 28 mm |
| Breite | 13 mm |
| Gewicht | 0,016 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Nadelreihen | einreihiger Kranz |
Nederlands
Deutsch
English
