NTN Nadelkranz
K18X22X17
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
3,95
exkl. MWST
3,32
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
3,17
exkl. MWST
2,66
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800201.0400 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359092714 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 18 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 22 mm |
| Breite | 17 mm |
| Gewicht | 0,016 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Nadelreihen | einreihiger Kranz |
Nederlands
Deutsch
English
