NTN Nadelkranz
K16X22X20
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
5,95
exkl. MWST
5,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
4,76
exkl. MWST
4,00
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800201.0370 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359092578 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 16 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 22 mm |
| Breite | 20 mm |
| Gewicht | 0,023 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Nadelreihen | einreihiger Kranz |
Nederlands
Deutsch
English
