NTN Nadelkranz
K120X127X24
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
77,45
exkl. MWST
65,08
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
61,95
exkl. MWST
52,06
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800201.0130 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359092219 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 120 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 127 mm |
| Breite | 24 mm |
| Gewicht | 0,224 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Nadelreihen | einreihiger Kranz |
Nederlands
Deutsch
English
