NTN Nadelkranz
K110X118X30
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
91,13
exkl. MWST
76,58
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
72,90
exkl. MWST
61,26
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800201.0100 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359092127 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 110 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 118 mm |
| Breite | 30 mm |
| Gewicht | 0,27 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Nadelreihen | einreihiger Kranz |
Nederlands
Deutsch
English
