NTN Nadelkranz
K105X112X21
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
57,91
exkl. MWST
48,66
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
46,33
exkl. MWST
38,93
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800201.0030 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359092066 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 105 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 112 mm |
| Breite | 21 mm |
| Gewicht | 0,13 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Nadelreihen | einreihiger Kranz |
Nederlands
Deutsch
English
