NTN Kegelrollenlager
4T-T7FC050 EWPX2
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
69,19
exkl. MWST
58,14
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
55,35
exkl. MWST
46,51
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.5170 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359784565 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 50 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 105 mm |
| Breite | 32 mm |
| Gewicht | 1,235 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
