NTN Kegelrollenlager
4T-M12649
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
9,62
exkl. MWST
8,08
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
7,69
exkl. MWST
6,46
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.5015 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359488180 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 21,43 mm |
|---|---|
| Breite | 18,29 mm |
| Gewicht | 0,115 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | nur Innenring mit Rollensatz (Cone) |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
