NTN Kegelrollenlager
4T-LM814849/810
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
66,83
exkl. MWST
56,16
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
53,47
exkl. MWST
44,93
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.5005 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359482904 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 77,778 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 117,475 mm |
| Breite | 25,4 mm |
| Gewicht | 0,917 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
