NTN Kegelrollenlager
4T-LM522548/510
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
200,42
exkl. MWST
168,42
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
160,34
exkl. MWST
134,74
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.4940 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359668926 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 109,987 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 159,987 mm |
| Breite | 34,925 mm |
| Gewicht | 2,286 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
