NTN Kegelrollenlager
4T-LM12749/711
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
16,14
exkl. MWST
13,56
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
12,91
exkl. MWST
10,85
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.4855 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 21,986 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 45,974 mm |
| Breite | 15,494 mm |
| Gewicht | 0,127 kg |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
