NTN Kegelrollenlager
4T-L68149/L68111
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
14,59
exkl. MWST
12,26
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
11,67
exkl. MWST
9,81
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800058.4800 |
|---|---|
| EAN-code | 4547359483352 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 34,99 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 59,97 mm |
| Breite | 15,88 mm |
| Gewicht | 0,184 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -40 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
